Ściąganie dronów

TWÓJ DRON ZAWISŁ NA DRZEWIE? EKIPA DRDRWALA PRYCHODZI Z POMOCĄ!

Sezon na drony trwa cały rok, ale kiedy sprzyja nam pogoda częściej nimi latamy.  Wiosna budzi drzewa do życia i pojawiające się na nich liście sprawiają, że mamy częste zgłoszenia na ratowanie dronów w Warszawie i okolicy.

Latanie dronami to świetne hobby (wiemy z własnego doświadczenia 😊), ale nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem i zdarza się, że dron zawiśnie na drzewie, dachu czy linii energetycznej. Bywa tak, że właściciel jest sam w stanie ściągnąć swojego drona, gdy zawiśnie w miarę nisko i nie potrzeba interwencji specjalistów.

Co w przypadku, gdy Twój dron zawiśnie na drzewie i nie jesteś w stanie sam go zdjąć? Chcesz bezpiecznie ściągnąć drona z drzewa w nienaruszonym stanie?

Ściąganie drona z wysokości DrDrwal

Oczywiście możesz spróbować to zrobić na własną rękę, ale z doświadczenia wiemy, że tak czy inaczej zawsze kończy się to na telefonie do DRDRWALA. Uratujemy każdego drona i ściągniemy go z każdego drzewa! Nie musisz już załatwiać drabiny albo co gorsze wchodzić samemu na wysokie drzewo. To niebezpieczne! Dla nas to pestka, a działając samemu możesz zrobić sobie krzywdę. Nie czekaj i nie ryzykuj. Działamy szybko i sprawnie.

 

JUŻ TERAZ ZADZWOŃ NA POGOTOWIE DRONOWE DRDRWALA – 600 333 702

Drony to nie są tanie zabawki i w razie zawiśnięcia na drzewie bądź dachu najlepiej jest zadzwonić po naszą pomoc. Wtedy masz pewność, że z dronem nic się nie stanie i zostanie bezpiecznie ściągnięty.

Pewnego razu zgłosił się do nas klient, któremu zawisł dron na drzewie. Oczywiście jak najszybciej zjawiliśmy się na miejsce i zanim zaczęliśmy „akcję ratowniczą”, klient miał do nas prośbę o szczególną ostrożność, ponieważ to jego najlepszy dron, który kosztował ponad 20 tys. zł.
Tak jak przy każdym zgłoszeniu zachowujemy szczególne środki bezpieczeństwa i zawsze ratujemy drony, które w całości trafiają w ręce swoich właścicieli.

Warszawa ściąganie drona z drzewa DrDrwal

Dlatego, jeśli Twój dron potrzebuje nagłej pomocy – zadzwoń do DRDRWALA, a będziesz miał pewność, że wróci do Ciebie cały i „zdrowy”! 😊

Warszawa i okolice

Piaseczno, Kontancin Jeziorna, Józefów, Otwock, Magdalenka, Nadarzyn, Pruszków, Łomianki,  Legionowo, Wołomin