O nas

DR DRWAL specjalizuje się w alpinistycznej wycince i pielęgnacji drzew, które mogą stanowić zagrożenie dla otoczenia. Zajmujemy się tradycyjną wycinką z ziemi, formowaniem żywopłotów, usuwaniem pni, sprzątaniem terenu, zrębkowaniem gałęzi i korzeni, cięciem i łupaniem drewna, przycinaniem i usuwaniem drzew po burzach oraz usuwaniem gniazd os i szerszeni w trudno dostępnych miejscach. Wykonujemy również pracę z podnośnika, jeśli jest możliwość podjazdu samochodem. Mamy dostęp do wszystkich potrzebnych maszyn, aby wykonać kompleksowo usługi. Nie ma potrzeby umawiać oddzielnie firmy do wycinki, do zrębkowania gałęzi, a jeszcze innej do uprzątnięcia terenu, ponieważ u nas możesz otrzymać wszystko w jednej ofercie.

Przesadzanie drzew drdrwal

Nasza firma została stworzona z myślą o ratowaniu drzew, dlatego też zasadzamy drzewa i krzewy oraz staramy się ratować ich jak najwięcej podczas naszej pracy. Również przesadzamy krzewy i niewielkie drzewa.

Oczyszczamy działki inwestycyjne pod budowy. Usuwamy całe sady i zajmujemy się ich pielęgnacją. Nawozimy, a jeśli zachodzi potrzeba, stosujemy opryski ochronne. Zakładamy elastyczne i stałe wiązania linowe, przeprowadzamy zabiegi pielęgnacyjno-zabezpieczające oraz frezujemy i uzupełniamy ubytki.

Realizujemy inwentaryzacje zieleni i prowadzimy doradztwo techniczne. Wykonujemy ekspertyzy i opinie dendrologiczne. Przeprowadzamy diagnostykę drzew poprzez ocenę stabilności w gruncie oraz próby obciążeniowe.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i żadnego się nie boimy. Wyzwaniem i przyjemnością  jest dla nas wycinka niebezpiecznych drzew, tych o największym poziomie trudności wiedząc, że nie będą już zagrażać otoczeniu. Podczas naszej pracy nie widzieliśmy jeszcze takiego drzewa, którego nie bylibyśmy w stanie wyciąć. Zdobyte doświadczenie umożliwia nam wykonanie tych usług jak najbardziej profesjonalnie.

Sadzenie drzew drdrwal
hobby wycinka drzew drdrwal

DRDRWAL powstał z czystej pasji, gdzie początkowo było to tylko hobby. W późniejszym czasie hobby zamieniło się w źródło dochodu i naszą pracę. Od tej pory kierujemy się mottem:

„Rób to co kochasz, a nie przepracujesz
ani jednego dnia.”

Naszą pracę wykonujemy z ogromną starannością, a na pierwszym miejscu stawiamy na bezpieczeństwo oraz jakość wykonywanych prac. Korzystamy ze specjalistycznego i atestowanego sprzętu oraz stale poszerzamy swoją wiedzę, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość świadczonych usług.

Jesteśmy elastyczni we współpracy z naszymi Klientami biorąc pod uwagę ich potrzeby, przy zachowaniu jak najbardziej profesjonalnego podejścia.

Przed przystąpieniem do wykonania usługi, wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów, opracowujemy dokładną analizę prac i sporządzamy darmową i niezobowiązującą wycenę.

Mówimy po angielsku.

pasja pielęgnacja drzew drdrwal

Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy:
-instytucje,
-firmy,
-wspólnoty mieszkaniowe,
-spółdzielnie mieszkaniowe,
-deweloperów,
-zarządców dróg,
-osoby prywatne.

Pracujemy na terenie województwa mazowieckiego przede wszystkim Warszawa oraz wszystkie pobliskie miejscowości m.in.: Piaseczno, Konstancin, Łomianki, Wołomin, Zielonka, Pruszków, Ząbki, Grójec, Józefów, Radzymin, Legionowo, Piastów, Błonie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!


Warszawa i okolice

Piaseczno, Kontancin Jeziorna, Józefów, Otwock, Magdalenka, Nadarzyn, Pruszków, Łomianki,  Legionowo, Wołomin